قالب اس ام اس سنتر برای وردپرس قالب وردپرس پوبلیشر افزونه مترجم وردپرس Loco Translate فارسی

درباره برقی شو

برقی شو، به عنوان مرجع تخصصی آموزش برق و الکترونیک، فعالیت خود را از اوایل سال ۱۳۹۷ شروع کرد. در دو سال اول فعالیت، بیشتر تمرکز آن بر روی ارائه مطالب آموزشی رایگان در شبکه های اجتماعی مختلف بود. در حال حاضر، پیج اینستاگرام برقی شو با بیش از ۹۰ هزار دنبال کننده، بزرگترین جامعه برق و الکترونیک در فضای مجازی می باشد که با توجه به درخواست های مکرر مخاطبان عزیز مبنی بر محدودیت و عدم دسترسی به سایر لوازم و قطعات برقی، برای ارائه خدمات بیشتر، وبسایت فروشگاهی برقی شو برای رفع این نیازمندی ها در اواخر سال ۹۸ ایجاد شد.

بخش فروشگاهی برقی شو، با استفاده از کادری مجرب در امر مشاوره، معرفی و عرضه محصولات ولوازم روز دنیا در حوزه برق و الکترونیک مشغول به فعالیت می باشد.

مهمترین فعالیت بخش فروشگاهی برقی شو، در زمینه های فروش قطعات الکترونیکی، پاور اینورترهای صنعتی، بردهای آموزشی و صنعتی و همچنین فروش ماژول های خانه هوشمند،‌ ابزار آلات و ‌تجهیزات آزمایشگاهی متمرکز شده است. قیمت های درج شده در سایت نیز به روز بوده و به صورت روزانه آپدیت و برای تک فروشی ذکر شده است

مهمترین هدف فروشگاه برقی شو، افزایش قطعات قابل فروش و ارائه انواع روش های ارسال و پرداخت برای مشتریان خود (به خصوص دوستان شهرستانی) به همراه قیمت مناسب است تا کاستی های موجود در شهرستان ها تا حدی رفع شود و همچنین صرفه جویی زیادی در وقت و هزینه های هموطنان صورت پذیرد. بر همین اساس و با توجه به درخواست های زیاد برای تهیه اجناس سفارشی و همچنین حجم بالای سفارشات و اقلامی که در طول روز تمام می شوند، سرعت ارسال سفارشات کاهش قابل ملاحظه ای دارد که در برخی موارد خارج از توان فروشگاه می باشد و ناچارا برای مدتی فروش محدود و یا بسته می شود تا سفارشات به حالت عادی خود بازگردند.

با توجه به مسیر در پیش رو و اهداف تعیین شده برای فروشگاه، اولویت اصلی فروشگاه بالا بردن تنوع اجناس به همراه قیمت مناسب می باشد که در کنار آن تا حد ممکن به بالا بردن سرعت ارسال سفارشات نیز توجه شده است، اما در این برهه، مواجهه با برخی تاخیرها در ارسال لاجرم است و از این بابت از خریداران محترم پوزش می طلبیم.

افزونه مقایسه جدول قیمت گذاری وردپرس پکیج کامل راه‌اندازی فروشگاه و اپلیکیشن دیجی کالا و بامیلو + هاست رایگان